مقالات

قیمت پمپ کارواش ۲۰۰ بار

پمپ 200 بار ماتزونی ایتالیا

قیمت پمپ کارواش ۲۰۰ بار

پمپ های پیستونی یکی از پرکاربردترین انواع پمپ به منظور کاربری در کارواش ها هستند. پمپ ۲۰۰ بار کارواش یکی از انواع پمپ های پیستونی است که فشار عملیاتی آن ۲۰۰ بار (۲۰۰ bar) می باشد و در برند های مختلف از جمله اشپک آلمان (Speck)، مازونی ایتالیا (Mazzoni)، برتولینی ایتالیا (Bertolini)، اینتر پمپ ایتالیا (Interpump) و غیره در بازار ایران یافت می شود. بدیهی است که در این بین کیفیت ساخت، طراحی و مهندسی آلمانی در صدر تولیدات این حوزه قرار می گیرد. این پمپ ها با برق سه فاز صنعتی کار می کند و با حدود ۱۵ تا ۲۰ لیتر آبدهی در دقیقه دارد. این پمپ کارواش صنعتی حرفه ای برای مراکز شستشو خودروهای سواری و ماشین های سنگین مناسب می باشد.

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب یک پمپ کارواش حرفه ای و صنعتی، عامل قیمت است. قیمت پمپ کارواش ۲۰۰ بار به عوامل متعددی وابسته است که عبارتند از: برند پمپ، کیفیت ساخت پمپ، گارانتی و خدمات پس از فروش، بازدهی و طول عمر مفید پمپ و دمای عملیاتی پمپ (این عامل خود بستگی به عواملی از جمله جنس اجزا و قطعات پمپ دارد.)

 

معروف ترین و پرفروش ترین پمپ کارواش

پمپ 210 بار اشپک آلمان

پمپ ۲۱۰ بار اشپک آلمان

پمپ 200 بار ماتزونی ایتالیا

پمپ ۲۰۰ بار ماتزونی ایتالیا

پمپ 200 بار ماتزونی ایتالیا

پمپ ۲۰۰ بار ماتزونی ایتالیا

پمپ 200 بار برتولینی ایتالیا

پمپ ۲۰۰ بار برتولینی ایتالیا

پمپ 200 بار اینتر ایتالیا

پمپ ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا

قیمت پمپ ۲۰۰ بار کارواش

همانطور که در بالا اشاره شد قیمت گذاری این پمپ به عوامل مختلفی وابسته است اما با این وجود به یک بازه قیمتی می توان اشاره داشت. قیمت پمپ کارواش ۲۰۰ بار در جدول زیر آمده است، ناگفته نماند که این قیمت ها حدودی است و برای سفارش گذاری جهت دریافت قیمت پمپ کارواش ۲۰۰ بار با شماره ۸۸۸۳۴۰۸۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

ردیفشرح کالامحصول کشورقیمت حدودی
۱پمپ ۲۰۰ بار اشپکآلمانکلیک کنید
۲پمپ ۲۰۰ بار ماتزونیایتالیاکلیک کنید
۳پمپ ۲۰۰ بار برتولینیایتالیاکلیک کنید
۴پمپ ۲۰۰ بار اینترپمپایتالیاکلیک کنید

 

پمپ ۲۰۰ بار کارواش

در اینجا باید به این مطلب اشاره کنیم که پمپ های کارواش حرفه ای از جمله همین پمپ ۲۰۰ بار کارواش مورد بحث ما باید به یک الکتروموتور متصل باشند که وظیفه آن به گردش درآوردن میل لنگ پمپ می باشد؛ به عملیات متصل کردن پمپ به الکتروموتور کوپل (کوپله) کردن می گویند.

پمپ ۲۰۰ بار کارواش می بایست با یک الکتروموتور ۷٫۵ اسب (۵٫۵ کیلووات) سه فاز کوپل شود. سرعت دورانی مورد نیاز پمپ ۱۴۵۰ دور بر دقیقه است که الکتروموتور مربوطه باید این سرعت دورانی را تامین کند. در صورت استفاده از الکتروموتور با توان یا دور پائین تر بدیهی است که راندمان پمپ (فشار و آبدهی) کاهش می یابد.

پمپ 200 بار ماتزونی ایتالیا

نگهداری و تعمیرات پمپ ۲۰۰ بار کارواش یکی از پراهمیت ترین مواردی است که در نحوه انتخاب شما تاثیر گذار است. پمپ های کارواش حرفه ای و صنعتی از جمله پمپ ۲۰۰ بار کارواش با توجه به ساعت کاری نسبتاً زیاد، نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارند. عموماً توصیه می گردد که پمپی تهیه شود که قطعات یدکی آن در بازار موجود و قابل تامین باشد. اصل و اوریجینال بودن قطعات یدکی وسایل صنعتی از اهیمت بسیار زیادی برخوردار است که بازرگانی سکوتی (نمایندگی رسمی پمپ اشپک آلمان) این نگرانی را برای مصرف کنندگان و خریداران محترم از بین برده است.

قطعات یدکی پمپ کارواش

توصیه ما به مشتریان این است که پمپی تهیه کنند تا علاوه بر موجود بودن قطعات یدکی پمپ در بازار، قطعات یدکی موجود اصالت داشته باشند، چرا که قطعات یدکی غیر اصل، کیفیت ساخت پائینی دارند و عموماً  از مواد اولیه نامرغوب تولید شده اند که  استفاده از این قطعات غیر اصل (Fake  و یا طرح اصلی) مستقیماً در کارکرد، راندمان و از همه مهمتر، عمر مفید پمپ تاثیر گذار است.

لازم بذکر است که با توجه به آنکه پمپ کارواش کالایی سرمایه ای می باشد، لذا خرید قطعات یدکی fake و غیر اصل به پمپ آسیب می زند و به گونه ای سرمایه کار شما را از بین می برد. لوازم جانبی پمپ های فشار قوی نیز قابل تهیه می باشند.

بازرگانی سکوتی وارد کننده پمپ ۲۰۰ بار کارواش اشپک آلمان و ماتزونی ایتالیا است که مفتخر است قطعات یدکی اصلی پمپ های اشپک آلمان و ماتزونی ایتالیا را با قیمتی رقابتی در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهد.

در نظر داشته باشید که در وضعیت کنونی بازار و نوسانات نرخ ارز، جهت استعلام قیمت پمپ ۲۰۰ بار کارواش با شماره تماس های ۸۸۸۳۴۰۸۰-۰۲۱ و یا از طریق WhatsApp با شماره ۰۲۴۱۰۱۲-۰۹۹۲ با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *